לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

ספרינקלרים בקריית שמונה

חברת "חגי אביתר – מערכות מיגון אש" מעניקה שירות מקצועי, אמין ואיכותי בקריית שמונה לבעלי עסקים ולקוחות פרטיים בהתאם לאישור של מכון התקנים הישראלי. החברה מספקת שירות של מכירה, התקנה ותחזוקת כל סוגי ספרינקלרים בקריית שמונה והסביבה הכוללים מערכת מתזים יבשה, מערכת מתזים רטובה, מערכת עם הפעלה מקדימה, מערכת עם הפעלה כפולה ומערכת הצפה.

מערכות ספרינקלרים בקריית שמונה

התקנת ספרינקלרים בקריית שמונה

חברתנו מבצעת התקנה, תכנון ותחזוקה של מערכות ספרינקלרים ללקוחות פרטיים ועסקיים בקריית שמונה והסביבה.

בין לקוחותינו המרוצים:

  • חברת "צור מערכות אבטחה" בעלת שביעות רצון גבוהה מאיכות השירות, העמידה בזמנים, איכות המוצר והיכולת המקצועית של חברת "חגי אביתר – מערכות מיגון אש" בהתקנת המערכת הנבחרת בקריית שמונה.

מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה

תכנון, הקמה, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה אחת או מערכת עם פעולה מקדימה כפולה בקריית שמונה והסביבה. תחזוקה למערכת מתזים הפועלת בתיאום עם מערך האזעקות וגלאי העשן במבנים עסקיים ופרטיים ברחבי קריית שמונה ובאישור מכון התקנים הישראלי.

מערכת ספרינקלרים רטובה

תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים רטובה ללקוחות עסקיים ופרטיים בקריית שמונה המותאמת בקלות למערכת המים והניקוז הקיימים במבנה קיים או הקמה חדשה של מערכת מתזים רטובה במבנים חדשים לצורך קבלת אישור רישיון מרשויות הכבאות.

מערכת הצפה

התקנה של מערכת יבשה עם ספרינקלרים הפועלים עם נחירי פיזור, גלאי עשן וחיבור למערכת המים. תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכת הצפה לחברות, עסקים וארגונים בכל רחבי קריית שמונה.

מערכת ספרינקלרים יבשה

התקנה של מערכת ספרינקלרים יבשה אל מקור מים, התקנה של מדחס אוויר וברז אל חוזר, תכנון, הקמה ותחזוקה שוטפת של מערכת מתזים יבשה ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי קריית שמונה.

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם