ייעוץ בטיחות אש

ייעוץ בטיחות אש2019-10-08T11:17:49+03:00

חגי אביתר – ייעוץ בטיחות אש למוסדות, חברות וארגונים

ייעוץ בטיחות אש מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, לכל צרכי העסק או הארגון – ביקורת תקופתית, בדיקת תקינות מערכות הכיבוי במקום, ייעוץ בטיחות אש למיגון המבנה מפני שריפה, והכנה לביקורת שירותי הכבאות. פנו אלינו עכשיו

כתבו לנו הודעה
התקשרו אלינו: 04-953-6104

לחברתנו ניסיון של יותר מ-15 שנים וידע עשיר ועדכני בענף הבטיחות באש לעסקים ומוסדות. אנו תמיד מקפידים על עבודה מקצועית ואיכותית, על פי נהלים מסודרים ומדויקים, בהתאם לדרישות ולצרכים האמיתיים של הלקוח, ובהפרעה מינימלית לפעילותו הסדירה של העסק. אנו מקפידים להישאר תמיד מעודכנים בתקנים ובנהלים הנדרשים ובהתפתחויות הטכנולוגיות בתחום מיגון אש על מנת שנוכל לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר שאפשר.

לפניות בנושאי ייעוץ בטיחות אש – התקשרו אלינו עכשיו 04-953-6104 או לחצו כאן כדי לפנות אלינו באמצעות הטופס באתר

Site engineer on a construction site

תפקידיו של יועץ בטיחות אש

  • בטיחות אשייעוץ בטיחות אש
  • בדיקת מתקני חשמל
  • בדיקת מזח"ים
  • פיקוח על עבודות באתר:
    • מערכת מתזים
    • חדרי משאבות
    • מאגרי מים

פרסום בנושא בטיחות אש

ייעוץ בטיחות אש  – ההגנה הטובה ביותר

רבים חושבים שהכלי הטוב ביותר למניעת שריפה הוא ציוד משוכלל מאד כמו ספרינקלרים, גלאי עשן וכיו"ב. אין ספק שמדובר בייעוץ חשוב ומתקדם, אבל האמת היא שהדבר הכי טוב שתוכלו לעשות, הוא להזמין ייעוץ בטיחות באש עבור ציבור העובדים במתחם שלכם. בסופו של דבר, ייעוץ בטיחות באש הוא האפקטיבי ביותר משום שהוא מלמד כיצד להקטין את הסיכון לשרפה, ואיך לבצע צעדים מהירים ומשמעותיים על מנת להקטין את ממדי השרפה, ולמנוע כמה שיותר נזקים. בסופו של דבר, ייעוץ בטיחות באש הוא אפקטיבי משום שבישראל הגורם הראשון להיווצרות שריפה הוא הגורם האנושי (סופות ברקים ואסונות טבע הם נדירים עד לא קיימים במחוזותינו). כמעט כל שריפה נגרמה בשל התנהגות של אדם, ולכן לייעוץ יש משקל גדול מאד.

עבודה מול יועץ בטיחות אש לתעשייה

באופן עקרוני, ייעוץ בטיחות באש צריך להתבצע ע"י יועץ שהינו מומחה בתחום – אדם שלא רק צבר ניסיון בעבודה עם אש, אלא גם יש לו תעודות המוכיחות את הניסיון שלו. אפשר להגיד שיש מספר סוגי ייעוץ, אולם ברוב המכריע של המקרים – ייעוץ בטיחות באש ניתן למפעלים, או מרכזי תעשייה בהם יש חדרי חשמל מורכבים, משאבות מורכבות, גנרטורים ומערכות מורכבות. ייעוץ על ידי ממונה בטיחות כדי שיתבצע  אחת לשנה. עם זאת, יש כמובן גם ייעוץ לדרגים ספציפיים בחברה לקראת עבודות שיפוץ ובניה.

במידה ואתם עוברים ייעוץ בטיחות באש שהוא תקופתי, חשוב לפנות לחברה שנותנת ייעוץ בכל מה שקשור לתחום זה – בין השאר חברה שמקיימת ייעוץ בטיחות באש צריכה להעביר מידע על משולש האש, המהות של האש עצמה (כיצד היא נוצרת), והכרת הגורמים שמציתים אותה. ייעוץ בטיחות באש צריך להסביר מהי סביבה בטוחה מאש, ומהי סביבה בעלת דרגת סיכון גבוהה יותר לדליקה. בייעוץ עצמו גם לומדים כיצד לזהות את סוגי הדליקות השונות ואיך להתמודד איתן בצורה אפקטיבית ונכונה.

הדבר הזה חשוב שכן סוגי שריפות נותנות תוצאות שונות הקשורות גם לטמפרטורה בחדר עם השרפה, וגם לכמות העשן שיש בחדר – במילים אחרות, יש כללים שונים הנוגעים לסוגי השריפות. מעבר לכך, ייעוץ בטיחות באש גם ייתן לכם כללים להתנהגות בעת פריצה של כל שריפה, ותפעול נכון של ציוד הכיבוי שברשותכם (שוב – כאשר יש אבחנה בין סוגי הדליקות, וסוג הכיבוי שיכול להיות אפקטיבי עבורן).

חגי אביתר – ייעוץ בטיחות אש ופתרונות בטיחות אש לתעשייה

חברת חגי אביתר מעניקה לכם ולעובדים שלכם ייעוץ בטיחות באש ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו בחגי אביתר, אנחנו מעניקים ייעוץ בטיחות באש באופן תקופתי – בהתאם להוראות הדרושות בחוק, וגם ייעוץ בטיחות באש במקרים נקודתיים, בהם יש צורך בכך. אנחנו גם נשמח לייעץ ולעזור לכם בתכנון של מערכות כיבוי אש במתחם שלכם, ואף לבצע פיקוח על מערכות שונות ובדיקת הרגישות שלהן לדליקות ושריפות. אז בואו להבטיח לכולם סביבת עבודה בטוחה, והזמינו עוד היום ייעוץ בטיחות באש של חברת חגי אביתר.

Call Now Button