לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

ייעוץ בטיחות אש

ייעוץ בטיחות אש ופתרונות מתקדמים למיגון אש

חגי אביתר – ייעוץ בטיחות אש למוסדות, חברות וארגונים

ייעוץ בטיחות אש וייעוץ כיבוי אש ברמה הגבוהה ביותר, לכל עסק או ארגון, הכולל:

 • ייעוץ ראשוני לגבי התאמת המבנה לתקנות הבטיחות
 • הכנת תוכנית בטיחות אש לרישוי עסקים
 • בדיקת תקינות מערכות כיבוי וגילוי האש.
 • הכנת תיק שטח, הכנת מבנה לטופס 4
 • ייעוץ למיגון מבנים מפני שריפות, הכנה לביקורת שירותי הכבאות

ייעוץ בטיחות אש עם המומחים של חגי אביתר מיגון אש בע"מ

לחברתנו ניסיון של יותר מ-15 שנים וידע עשיר ועדכני בענף הבטיחות באש לעסקים ומוסדות. אנו תמיד מקפידים על עבודה מקצועית ואיכותית, על פי נהלים מסודרים ומדויקים, בהתאם לדרישות ולצרכים האמיתיים של הלקוח, ובהפרעה מינימלית לפעילותו הסדירה של העסק. אנו מקפידים להישאר תמיד מעודכנים בתקנים ובנהלים הנדרשים ובהתפתחויות הטכנולוגיות בתחום מיגון אש על מנת שנוכל לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר שאפשר.

לייעוץ בנושאי בטיחות אש התקשרו אלינו 04-9536104 או לחצו כאן ומלאו את הטופס באתר
בדיקת בטיחות אש

תפקידיו של יועץ בטיחות אש

 • ייעוץ בטיחות אש
 • ייעוץ כיבוי אש למפעלים
 • בדיקת מתקני חשמל
 • בדיקת מזח"ים
 • פיקוח על התקנה וביצוע עבודות מיגון אש:
  • מערכת מתזים
  • חדרי משאבות
  • מאגרי מים

ייעוץ בטיחות אש  – ההגנה הטובה ביותר

רבים חושבים שהכלי הטוב ביותר למניעת שריפה הוא ציוד משוכלל מאד כמו ספרינקלרים, גלאי עשן וכיו"ב. אין ספק שמדובר בייעוץ חשוב ומתקדם, אבל האמת היא שהדבר הכי טוב שתוכלו לעשות, הוא להזמין ייעוץ בטיחות באש עבור ציבור העובדים במתחם שלכם. בסופו של דבר, ייעוץ בטיחות באש הוא האפקטיבי ביותר משום שהוא מלמד כיצד להקטין את הסיכון לשרפה, ואיך לבצע צעדים מהירים ומשמעותיים על מנת להקטין את ממדי השרפה, ולמנוע כמה שיותר נזקים. בסופו של דבר, ייעוץ בטיחות באש הוא אפקטיבי משום שבישראל הגורם הראשון להיווצרות שריפה הוא הגורם האנושי (סופות ברקים ואסונות טבע הם נדירים עד לא קיימים במחוזותינו). כמעט כל שריפה נגרמה בשל התנהגות של אדם, ולכן לייעוץ יש משקל גדול מאד.

עבודה מול יועץ בטיחות אש לתעשייה

באופן עקרוני, ייעוץ בטיחות באש צריך להתבצע ע"י יועץ שהינו מומחה בתחום – אדם שלא רק צבר ניסיון בעבודה עם אש, אלא גם יש לו תעודות המוכיחות את הניסיון שלו. אפשר להגיד שיש מספר סוגי ייעוץ, אולם ברוב המכריע של המקרים – ייעוץ בטיחות באש ניתן למפעלים, או מרכזי תעשייה בהם יש חדרי חשמל מורכבים, משאבות מורכבות, גנרטורים ומערכות מורכבות. ייעוץ על ידי ממונה בטיחות כדי שיתבצע  אחת לשנה. עם זאת, יש כמובן גם ייעוץ לדרגים ספציפיים בחברה לקראת עבודות שיפוץ ובניה.

חגי אביתר – ייעוץ בטיחות אש ופתרונות כיבוי אש לתעשייה

חברת חגי אביתר מעניקה לכם ולעובדים שלכם ייעוץ בטיחות באש ברמה הגבוהה ביותר ופתרונות כיבוי אש מתקדמים. אצלנו בחגי אביתר, אנחנו מעניקים ייעוץ בטיחות באש באופן תקופתי – בהתאם להוראות אשר נקבעו בחוק, וכן אנו מעניקים ייעוץ בטיחות באש במקרים נקודתיים, בהם יש צורך בכך. אנחנו גם נשמח לייעץ ולעזור לכם בתכנון של מערכות כיבוי אש במתחם שלכם, ואף לבצע פיקוח על מערכות שונות ובדיקת הרגישות שלהן לדליקות ושריפות. אז בואו להבטיח לכולם סביבת עבודה בטוחה, והזמינו עוד היום ייעוץ בטיחות באש של חברת חגי אביתר.

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה לומדים העובדים בעת הדרכה על בטיחות אש

במידה ואתם עוברים ייעוץ בטיחות באש ,ההדרכה צריכה להעביר מידע על משולש האש, המהות של האש עצמה (כיצד היא נוצרת), והכרת הגורמים שמציתים אותה. ייעוץ בטיחות באש צריך להסביר מהי סביבה בטוחה מאש, ומהי סביבה בעלת דרגת סיכון גבוהה יותר לדליקה. בייעוץ הביטחות עצמו תלמדו גם כיצד לזהות את סוגי הדליקות השונות ואיך להתמודד עם שריפה בצורה אפקטיבית ונכונה.

חשוב לפנות לחברה המתמחה  באופן כללי בכל מה שקשור לתחום זה – כלומר בתחום של גילוי, כיבוי מניעה ומיגון מפני אש. חשוב לקבל את הייעוץ בין מחחברה המספקת שירותים כגון הכנת מפעלים לצורך אישור כיבוי אש, התקנה ובידקה של מערכות כיבוי אש וכך הלאה. חברה כזאת תדע לגעת בכל הצדדים החשובים של בטיחות אש.

הדבר הזה חשוב לאין ערוך ואכן כולל שילוב של מספר גורמים,  שכן לכל סוג של שריפות  תוצאות שונות אשר קשורות גם לטמפרטורה בחדר בו פרצה השריפה, וכן לכמות העשן שיש בחדר. במילים אחרות, ישנם כללי בטיחות שונים הנוגעים להתנהלות מול סוגי השריפות השונים. ייעוץ בטיחות באש יעניק לכם כללים וכלים להתנהגות בעת פריצה של כל שריפה, והבנה לגבי התפעול הנכון של ציוד הכיבוי שברשותכם (שוב – כאשר יש אבחנה בין סוגי הדליקות, וסוג הכיבוי שיכול להיות אפקטיבי עבורן).

תוכן עניינים