לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

רכזות גילוי אש

מכירה, התקנה ותחזוקה של רכזות גילוי עשן ואש

חברת חגי אביתר מספקת ומתקינה רכזות לגילוי אש ועשן ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים מגוון מערכות מתקדמות לגילוי עשן ואש לבתי ספר, עסקים, מפעלים  ומוסדות בכל רחבי הארץ.

פנו אלינו ונשמח לסייע עם פתרון מקצועי והצעת מחיר משתלמת.

צינורות ספרינקלרים

סוגי רכזות גילוי אש ורכזות כיבוי אש

רכזת גילוי אש אנלוגית (כתובתית)

מערכת חדשנית לגילוי אש והפעלת כיבוי אוטומטי מאפשרת למתקנים קטנים ליהנות מהיתרונות של טכנולוגיה מתקדמת ביותר בעלויות נמוכות. זו מערכת גילוי אש אשר מבקרת ומפעילה התקנים בעלי כתובת  אנלוגיים כגון: גלאי חום, גלאי עשן, גלאים גז, גלאים משולבים  לחצנים לאזעקת אש, ומפסקים לזרימה. יחד עם זאת המערכת אחראית על הפעלה של התקני התרעה כדוגמת: צופרים, נצנצים ומנורות סימון, מיכלי כיבוי אוטומטיים, וחייגנים.

מאחר והמערכת היא כתובתית אנלוגית, מתאפשרת בקרה של כל התקן במערכת כולה תוך כדי שליטה  על כל דרכי העבודה ובכללם תקלה, אזעקה, קדם אזעקה, רגישות ועוד.

בשונה ממערכות רגילות מתאפשר במערכת זו לעבד את האות הנקלט מהגלאי ולקבוע ערכי סף  בהתאם לאופי המקום ובהתאם לזמני עבודה כדוגמת בוקר/ערב וכו'.

רכזת גילוי אש אנלוגית

רכזת גילוי אש אזורית

רב אזורית קונבנציונלית מודולים של 4,8,12,16 אזורים. רכזת זו מתאימה להתקנות קטנות ובינוניות במבנים מסחריים, תעשייתיים ומוסדיים. מטריצת הפעלות מתקדמות מתאימה לדרישות מגוונות.

רכזת גילוי אש זו  כוללת ארבעה כניסות מבוא לגילוי, ארבעה מוצאים מתוכנתים, מוצא להפעלת מערכת צופרים, מוצא הפעלת חייגן ושלושה ממסרים מתוכנתים.

אפשר לבצע את כל התכנות דרך מקשי המערכת או על ידי מחשב חיצוני באמצעות תוכנה ייעודית.

רכזת גילוי אש אזורית

רכזת דו אזורית לגילוי עשן ואש

רכזת קונבנציונלית לגילוי אש, גילוי גז וכיבוי אוטומטי בשני אזורי גילוי.

רכזת גילוי אש זו מפעילה ביקורת ע"י קווי גילוי הפועלים בשיטה הדו גידית וקווי מוצא המשמשים להפעלת אזעקת צופרים, התקני כיבוי בהפעלה אוטומטית, צופרי פינוי או התקני מוצא נוספים. בנוסף קיימים מוצאים נפרדים להפעלת  מערכת צופר אזעקה ראשי, חייגן אוטומטי ומגעים "יבשים" לחיווי והתראה על מצבי אזעקה ותקלה של המערכת ותקלות פיקוח נפוצות.

רכזת גילוי אש דו אזורית

התקנת רכזות ומערכות לגילוי עשן ואש עם חגי אביתר

חברת חגי אביתר בע"מ מבצעת תכנון התקנה ואחזקה למערכות גילוי וכיבוי אש ברמה הגבוהה ביותר . החברה תלווה אתכם בכל תהליך התכנון מראשיתו ועד סופו – כולל כמובן ההתקנה עצמה שנעשית על ידי החברה, תוך שימוש באמצעים המתקדמים ביותר.

אם גם אתם רוצים את הרמה הגבוהה ביותר – פשוט צרו קשר בטלפון: 04-9536104

חגי אביתר מערכות כיבוי אש, ת.ד. 313, קריית טבעון 36012. פקס: 04-9536101

 

מהם רכיביה של רכזת גילוי אש

בכל רכזת גילוי אש מותקנים מצברי גיבוי. ת"י 1220-11 מחייב בדיקה שנתית למערכת גילוי האש והעשן, השרות מבוצע על פי מפרט ובמהלכו נבדקים ביסודיות מצברי הגיבוי תוך שימוש במכשיר בדיקה מיוחד.
רק אם כל רכיבי מערכת גילוי האש מתאימים לתקן הישראלי לתחזוקת מערכות גילוי אש וההתקנה בוצעה לפי תקן 1220-3 יוצא אישור לשירותי הכבאות על גבי טופס יעודי מס 4 שהחליף את טופס נספח ג.

תוכן עניינים

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם