לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

גלאי חום

מכירה, התקנה ותחזוקת גלאי חום במערכות כיבוי אש

גלאי חוםגלאי חום הוא גלאי שריפות המופעל ברגע שהחום בחדר עובר טמפרטורה מסוימת, והוא שימושי בחללים שגלאי עשן אינם יעילים בהם, כגון מטבחים.

גלאי חום לא אמורים להחליף גלאי עשן, ולא כדאי להסתמך עליהם באופן בלעדי, אבל הם מועילים במניעת שריפות. הם יעילים בשילוב עם גלאי עשן, שכן בשל מגבלותיהם, גלאי החום איטיים בזיהוי שריפות ובהתרעה עליהן יותר מגלאי העשן.

סוגים של גלאי חום

קיימים כמה סוגים של גלאי חום: סוג אחד הוא גלאי שמזהה עלייה מהירה ופתאומית במעלות החום. גלאים כאלה יעילים במיוחד במקרה של שריפה המתלקחת בפתאומיות ובאופן מסיבי. הגלאי מופעל אם הטמפרטורה בחדר עולה במהירות, וגלאים כאלה יעילים במיוחד במקרה של שריפה המתלקחת באופן מסיבי ופתאומי.

גלאי חום מסוג נוסף פועלים ללא מקור כוח, בדרך של זיהוי הטמפרטורה הקבועה בחדר ומופעלים ברגע הטמפרטורה מגיעה לרמה מסוימת, בעזרת רכיב מתכתי המותקן בהם ומתוכנן כך שיימס בטמפרטורה מסוימת, מה שמביא להשמעת אזעקה. טמפרטורת ההמסה נקבעת ל-47 מעלות צלזיוס או למעלה מזה. סוג זה של גלאי יעיל באיתור שריפות המתפתחות לאט, כי בשל הזמן נדרש להמסת הרכיב, כי קיים פער זמנים בין הרגע שבו הטמפרטורה מגיעה לרמה הנדרשת להפעלת אזעקה לבין הרגע שבו האזעקה מופעלת.

גלאי חום מסוג שלישי, היעילים במיוחד באזורים קרים, מזהים שינויים שונים ברמות הטמפרטורה בהתאם לסיטואציות שונות. הם מתוכננים להתעלם מעלייה קצרה וזמנית בטמפרטורות, שלא סביר שהיא נגרמת כתוצאה משריפה.

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם