לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

ספרינקלרים במגדל העמק

חברת "חגי אביתר – מערכות מיגון אש" מעניקה שירות מקצועי, אמין ואיכותי במגדל העמק לבעלי עסקים ולקוחות פרטיים בהתאם לאישור של מכון התקנים הישראלי. החברה מספקת שירות של מכירה, התקנה ותחזוקת כל סוגי ספרינקלרים במגדל העמק והסביבה הכוללים מערכת מתזים יבשה, מערכת מתזים רטובה, מערכת עם הפעלה מקדימה, מערכת עם הפעלה כפולה ומערכת הצפה.

מערכות ספרינקלרים במגדל העמק

התקנת ספרינקלרים במגדל העמק

חברתנו מבצעת התקנה, תכנון ותחזוקה של מערכות ספרינקלרים ללקוחות פרטיים ועסקיים במגדל העמק והסביבה.

בין לקוחותינו המרוצים:

  • חברת "כנפית" בעלת שביעות רצון גבוהה מאיכות השירות, העמידה בזמנים, איכות המוצר והיכולת המקצועית של חברת "חגי אביתר – מערכות מיגון אש" בהתקנת המערכת הנבחרת במגדל העמק.
  • חברת מחסני חמצן סחר – סניף מגדל העמק בעלת שביעות רצון גבוהה ביותר מביצוע השירות והאיכות הבלתי מתפשרת של החברה.

מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה

תכנון, הקמה, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה אחת או מערכת עם פעולה מקדימה כפולה במגדל העמק והסביבה. תחזוקה למערכת מתזים הפועלת בתיאום עם מערך האזעקות וגלאי העשן במבנים עסקיים ופרטיים ברחבי מגדל העמק ובאישור מכון התקנים הישראלי.

מערכת ספרינקלרים רטובה

תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים רטובה ללקוחות עסקיים ופרטיים במגדל העמק המותאמת בקלות למערכת המים והניקוז הקיימים במבנה קיים או הקמה חדשה של מערכת מתזים רטובה במבנים חדשים לצורך קבלת אישור רישיון מרשויות הכבאות.

מערכת הצפה

התקנה של מערכת יבשה עם ספרינקלרים הפועלים עם נחירי פיזור, גלאי עשן וחיבור למערכת המים. תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכת הצפה לחברות, עסקים וארגונים בכל רחבי מגדל העמק.

מערכת ספרינקלרים יבשה

התקנה של מערכת ספרינקלרים יבשה אל מקור מים, התקנה של מדחס אוויר וברז אל חוזר, תכנון, הקמה ותחזוקה שוטפת של מערכת מתזים יבשה ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי מגדל העמק.

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם