לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

ספרינקלרים בצפון

חגי אביתר – מומחים בהתקנת מערכות ספרינקלרים וציוד כיבוי אש.
התקנת ספרינקלרים מקצועית דורשת ידע מעמיק ומקצועי והתאמה נכונה בין המבנה בו המערכות הולכות להיות לבין סוג הספרינקלר וכן העסק עצמו – ההתאמה הזאת היא קריטית לבטיחות!
כל מבנה דורש מיגון כיבוי אש שונה וכמובן מערכת מתזים מתאימה מתוך מגוון המערכות הקיימות וחובת המתקין לדעת איזו מהמערכות מתאימה:
מערכת הצפה, מערכת עם הפעלה כפולה, מערכות עם הפעלה מקדימה, מערכות רטובות ויבשות ועוד
אנו בחברת חגי אביתר מספקים שירות מקצועי עם ידע עשיר של שנים.
שירות מקצועי לבדיקה,התקנה ותחזוקה לכל סוגי הספרינקלרים ומערכות כיבוי אש הקיימים בשוק!

מערכת ספרינקלרים יבשה

התקנה של מערכת ספרינקלרים יבשה אל מקור מים, התקנה של מדחס אוויר וברז אל חוזר, תכנון, הקמה ותחזוקה שוטפת של מערכת מתזים יבשה ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל ישובי צפון הארץ.

מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה

תכנון, הקמה, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה אחת או מערכת עם פעולה מקדימה כפולה בצפון הארץ. תחזוקה למערכת מתזים הפועלת בתיאום עם מערך האזעקות וגלאי העשן במבנים עסקיים ופרטיים ברחבי הצפון ובאישור מכון התקנים הישראלי.

מערכות ספרינקלרים בצפון

מערכת הצפה

התקנה של מערכת יבשה עם ספרינקלרים הפועלים עם נחירי פיזור, גלאי עשן וחיבור למערכת המים. תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכת הצפה לחברות, עסקים וארגונים בכל רחבי הצפון.

מערכת ספרינקלרים רטובה

תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים רטובה ללקוחות עסקיים ופרטיים בצפון המותאמת בקלות למערכת המים והניקוז הקיימים במבנה קיים או הקמה חדשה של מערכת מתזים רטובה במבנים חדשים לצורך קבלת אישור רישיון מרשויות הכבאות.

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם