לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

ספרינקלרים בקריות

חברת "חגי אביתר – מערכות מיגון אש" מספקת שירות של מכירה, התקנה ותחזוקת כל סוגי ספרינקלרים בקריות והסביבה הכוללים מערכת מתזים יבשה, מערכת מתזים רטובה, מערכת עם הפעלה מקדימה, מערכת עם הפעלה כפולה ומערכת הצפה. החברה מעניקה שירות מקצועי, אמין ואיכותי בקריות לבעלי עסקים ולקוחות פרטיים בהתאם לאישור של מכון התקנים הישראלי.

התקנת מערכות ספרינקלרים בקריות

התקנת ספרינקלרים בקריות

חברתנו מבצעת התקנה, תכנון ותחזוקה של מערכות ספרינקלרים ללקוחות פרטיים ועסקיים בקריות והסביבה.

בין לקוחותינו המרוצים:

  • לונדון ייזום ובניין אחזקות בע"מ
  • נכסי יהושע איתן בע"מ
  • מ. בראון בע"מ
  • אורליה הנדסה אזרחית בע"מ
  • הרט יצחק חברה לבנייה
  • ח.י.צ חברה לבניין פיתוח והשקעות

העבודה המבוצעת כיום בחברות אלו כוללת הכנת תיק שטח ותיקי בטיחות, ייעוץ ומתן פתרונות לבעיות לחצי מים, בדיקות אופיין רשת, תכנון והקמת מערכות כיבוי אש בבניינים, התקנה של מערכות ספרינקלרים מתקדמות, עמדות כיבוי אש, גמל מים, התקנת משאבות לכיבוי אש והתקנה של משאבות להגברת לחץ מים.

מערכת הצפה

התקנה של מערכת יבשה עם ספרינקלרים הפועלים עם נחירי פיזור, גלאי עשן וחיבור למערכת המים. תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכת הצפה לחברות, עסקים וארגונים בכל רחבי הקריות.

מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה

תכנון, הקמה, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה אחת או מערכת עם פעולה מקדימה כפולה בקריות והסביבה. תחזוקה למערכת מתזים הפועלת בתיאום עם מערך האזעקות וגלאי העשן במבנים עסקיים ופרטיים ברחבי הקריות ובאישור מכון התקנים הישראלי.

מערכת ספרינקלרים רטובה

תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים רטובה ללקוחות עסקיים ופרטיים בקריות המותאמת בקלות למערכת המים והניקוז הקיימים במבנה קיים או הקמה חדשה של מערכת מתזים רטובה במבנים חדשים לצורך קבלת אישור רישיון מרשויות הכבאות.

מערכת ספרינקלרים יבשה

התקנה של מערכת ספרינקלרים יבשה אל מקור מים, התקנה של מדחס אוויר וברז אל חוזר, תכנון, הקמה ותחזוקה שוטפת של מערכת מתזים יבשה ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הקריות.

 

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם