לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:
לפניות והצעות מחיר - צרו איתנו קשר:

ספרינקלרים בחיפה

חגי אביתר – מומחים בכל סוגי הספרינקלרים ומערכות לכיבוי אש.
כל מבנה דורש מיגון כיבוי אש שונה וכמובן מערכת מתזים (ספרינקלרים) שתהיה מותאמת למבנה, החלל, התכולה שבו וכמובן אופי העסק שבתוכו.
מערכות מתזים יבשות, מערכות רטובות, מערכות עם הפעלה מקדימה חכמה, הפעלה כפולה, מערכת הצפה – הכל נבחר אחרי בדיקת התאמה קפדנית לצורך המדויק ביותר של המבנה והלקוח.
חברת חגי אביתר מהוותיקות בתחום מערכות הכיבוי והספרינקלרים.
אנו מספקים שירות מקצועי ואמין עם ידע עשיר בכל סוגי הספרינקלרים הקיימים בשוק!

תכנוןמערכות ספרינקלרים בחיפה

התקנת ספרינקלרים בחיפה

חברתנו מבצעת התקנה, תכנון ותחזוקה של מערכות ספרינקלרים ללקוחות פרטיים ועסקיים בחיפה והסביבה הכוללת גם התקנות של כל מערכות הספרינקלרים בצפון

בין לקוחותינו המרוצים:

  • חברת "אינטל" בעלת שביעות רצון גבוהה מאיכות השירות, העמידה בזמנים, איכות המוצר והיכולת המקצועית של חברת "חגי אביתר – מערכות מיגון אש" בהתקנת המערכת הנבחרת בחיפה.
  • חברת "להבות שירותים בע"מ" – סניף צפון בעלת שביעות רצון גבוהה ביותר מביצוע השירות והאיכות הבלתי מתפשרת של החברה.
  • חברת "שלג פז – נכסים" הנמצאת ומחזיקה בנכסים פרטיים ועסקיים בחיפה מעידה על שירות ברמה גבוהה ואיכות מוצרים מעולה תוך עמידה בזמנים ויעדים, שירות מקצועי והגינות עסקית ללא רבב.
  • חברת "שי מגן – מלגזות" מביעה הערכה מוחלטת על יחס הוגן, סבלנות, איכות שירות ומקצועיות ללא פשרות.
  • חברת "ב.ס.א. – מערכות בנייה" ממליצה על היחס, העבודה והדרך המקצועית שבה בוצעה עבודת התכנון, ההתקנה והתחזוקה של מערכות הספרינקלרים.
  • חברת "אלי את שלמה – קבלני חשמל בע"מ" בעלת שביעות רצון גבוהה מן היחס, השירות והמקצועיות אשר ניתנה בעת ביצוע עבודות שונות במערכות הספרינקלרים.

מערכת ספרינקלרים רטובה

תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים רטובה ללקוחות עסקיים ופרטיים בחיפה המותאמת בקלות למערכת המים והניקוז הקיימים במבנה קיים או הקמה חדשה של מערכת מתזים רטובה במבנים חדשים לצורך קבלת אישור רישיון מרשויות הכבאות.

מערכת ספרינקלרים יבשה

התקנה של מערכת ספרינקלרים יבשה אל מקור מים, התקנה של מדחס אוויר וברז אל חוזר, תכנון, הקמה ותחזוקה שוטפת של מערכת מתזים יבשה ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי חיפה.

מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה

תכנון, הקמה, התקנה ותחזוקה של מערכת ספרינקלרים עם פעולה מקדימה אחת או מערכת עם פעולה מקדימה כפולה בחיפה והסביבה. תחזוקה למערכת מתזים הפועלת בתיאום עם מערך האזעקות וגלאי העשן במבנים עסקיים ופרטיים ברחבי חיפה ובאישור מכון התקנים הישראלי.

מערכת הצפה

התקנה של מערכת יבשה עם ספרינקלרים הפועלים עם נחירי פיזור, גלאי עשן וחיבור למערכת המים. תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכת הצפה לחברות, עסקים וארגונים בכל רחבי חיפה.

צור קשר עכשיו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם